270 тисяч на місяць отримуватиме проросійський бізнесмен, який очолюватиме АМПУ – подробиці

12.12.2019 13:24

Заробітня плата майбутнього очільника Адміністрації морських портів України (АМПУ) становитиме 277 тисяч гривень на місяць. Ймовірніше, ці кошти йтимуть в кишеню проросійському бізнесмену Івану Ніякому, який виграв конкурс на цю посаду. Про розмір зарплатні майбутнього посадовця розповів нардеп Олексій Гончаренко на сторінці у Facebook.

Іван Ніякий виграв конкурс на посаду голови АМПУ

"Глава Адміністрації морських портів України за рік отримає 3 мільйони 330 тисяч гривень. В місяць близько 277 тисяч гривень. Члени Наглядової ради АМПУ (7 осіб) отримають загалом 6 мільйонів 513 тисяч гривень", – написав він.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, відкритий конкурс на посаду очільника Морської адміністрації виграв фігурант журналістських розслідувань Іван Ніякий. Заявку на участь у конкурсі він подав 24 жовтня.

Після чого, міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що переможець відкритого конкурсу цього тижня повинен пройти співбесіду, за результатами якої має бути ухвалене відповідне кадрове рішення.

Примітно, що попри заявлену "відкритість" конкурсу на вакантне місце голови АМПУ, жодних відомостей про час, дату чи місце співбесіди редакції "СтопКору" з’ясувати не вдалось. Зокрема, у пресслужбі Міністерства інфраструктури в телефонній розмові з журналістами зазначили, що не володіють цією інформацією. Це викликало додаткові питання, адже головний претендент Іван Ніякий – одіозний фігурант журналістських розслідувань. Саме його запідозрили у зв’язках з російським бізнесом, а ЗМІ назвали його вихідцем з групи компаній "Трансшип", яка фігурує в низці кримінальних проваджень, пов’язаних співпрацею з країною-агресором.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини