27 мільйонів за парканом: подробиці життя сільського голови Людмили Спичак

Журналісти «СтопКору» відвідали розкішний маєток голови Зазим’я – пані Спичак, вартість якого оцінюють в районі 27 мільйонів гривень та залишили одіозній чиновниці лист-привітання.

Пані Людмила Спичак з 1994 року і дотепер обіймає посаду сільського голови села Зазим’я Броварського району Київської області. Згідно з декларацією за 2017 рік, її середня заробітна плата – 19100 гривень на місяць, але у власності Л. Спичак перебуває земельна ділянка площею 2 га. На території – 3 житлові будинки, один з яких добудовується, тенісний корт та басейн.

Орієнтовна вартість маєтку сягає 27 000 000 грн. Зазначимо, що загальна площа земельних ділянок, зазначених у декларації – 1,2108 га. Решту території – 0,470 га. – не задекларовано.

«На сьогоднішній день, те, що я бачу: є незакінчене будівництво, тобто не закінчені оздоблювальні внутрішні роботи, вартість цієї ділянки в районі 900,000 - 950,000 доларів США, це вже з урахуванням того, що близькість до Києва, що на березі річки, і вже з майже готовими під'їзними шляхами», - оцінює експерт ринку нерухомості Володимир Романов.

Протягом 15 хвилин журналісти «Стоп Корупції» стукали у ворота пані Людмили, але їм ніхто не відповів, жодної реакції звідти не було. Тож стопкорівці просто наклеїли на ворота наклейки «СтопКору» та залишили лист-привітання. Нагадуємо: ст. 368-2 ККУ «Незаконне збагачення» передбачає кримінальну відповідальність!

Подробиці візиту до маєтку одіозної чиновниці:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини