250 000 гривень хабара – посадовці Державної екологічної інспекції постануть перед судом

03.07.2020 10:41

До суду скеровано обвинувальний акт відносно службових осіб Державної екологічної інспекції у Харківській області. Посадовці обвинувачуються в отриманні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному проваджені здійснювали слідчі Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань.

Слідством встановлено, що посадові особи Державної екологічної інспекції у Харківській області вимагали та одержали від директора одного з державних підприємств неправомірну вигоду в сумі 250 тисяч гривень за зменшення штрафів за результатами перевірки державного підприємства, а також невжиття в подальшому заходів з призначення перевірок підприємства.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснював Офіс Генерального прокурора. Оперативний супровід – ГУ БКОЗ Служби безпеки України.

У разі доведення вини, обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини