24\7\365: депутатка-антикорупціонерка Чайковська поділилась напрацюваннями з протидії політичній корупції на Київщині.

18.12.2020 19:33

Очільниця Броварського відокремленого підрозділу «Стоп корупції», відома активістка Людмила Чайковська у 2020-му стала депутаткою Броварської районної ради. Жінка роками веде запеклу боротьбу з місцевими «царками»-корупціонерами. Через прямоту і принциповість здобула нелюбов чиновників і підтримку громади.

Ілюстрація: СтопКор

ОБЛИЧЧЯ

Юристка, правознавиця і менеджерка Людмила Чайковська впродовж двох  скликань очолювала громадську раду при Броварській районній адміністрації.

«Щодня по 12-14 годин я працюю з людьми. На зв’язку 24 години, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Але мені це подобається! Я від цього просто кайфую!» - зізнається Людмила журналістам.

Утім, для районних очільників вона не була «зручною».  Коли головою РДА став пан Клименко, який, на переконання активістки, почав впроваджувати «насильницьку» децентралізацію без урахування думки громади – Людмила активно виступала проти такого підходу.  Тоді її  просто звільнили. Суд поновив Людмилу, утім кілька місяців очільник району його просто ігнорував.

За невиконання рішення суду Клименку мали б уже оголосити підозру, але справа затягується.

Під час відкритого протистояння з головою району молоду жінку і залякували, і шантажували. Саме тоді й розпочалася співпраця зі «Стоп корупції».

До команди «Стоп корупції» Чайковська приєдналась три роки тому. Таке рішення пояснює своєю тривалою антикорупційною діяльністю і близькістю ідеології організації. Запекле протистояння з керівництвом району загартувало характер молодої жінки. І вона очолила броварський осередок антикорупційної організації.

«Наш осередок спрямовує свою діяльність перш за все на протидію корупційним схемам у політичній сфері», - зазначає очільниця відокремленого підрозділу.

За активну громадську позицію, багаторічну працю і вагомий внесок в розвиток району Людмила Чайковська нагороджена медаллю «За жертовність і любов до України», Знаками пошани Броварської районної ради третього і другого ступенів та Почесною грамотою Київської обласної ради.

А на виборах 2020 активістка отримала найвищу нагороду -  підтримку жителів Броварського району, які обрали затяту антикорупціонерку депутаткою районної ради.

«Люди мене знають, адже вже роками звертаються. Особливо це стосується Зазим’євської ОТГ», - пояснює жінка секрет перемоги.

ПРОБЛЕМИ

Кричущою проблемою Броварського району, особливо Зазимської ОТГ, є незаконний видобуток піску, який  масово намивають з річок. Обсяги промислового видобутку без жодних дозвільних документів «вбивають» водойми, місця відпочинку.

«Коли буваєш на мальовничих берегах Любича та Десни, хочеться бачити не змілілі річки, а гарну незайману природу з облаштованими місцями відпочинку», - зазначає депутатка.

Через піщаних нелегалів у занепаді дорожня інфраструктура. Тіньові ділки не зважають на те, що десятки ваговозів «розбивають» автошляхи і дороги між населеними пунктами. А скарбницю району, з якої кошти можна спрямувати на ремонт доріг, нелегали не поповнюють.

Опікується жінка і освітніми проблемами, адже хоче, щоб її діти і діти тисяч сімей району – у містах і маленьких селах — комфортно навчались і отримували якісну освіту.

Медична інфраструктура і якість медичних послуг – ще одна проблема району.

РІШЕННЯ

Головним своїм завданням депутатка-антикорупціонерка вважає розвиток громади. Адже саме розвинута свідома громада і є рушієм якісних змін життя.

«Необхідно впроваджувати партнерство між владою і громадою – без корупції, — вважає Чайковська. – Життя раптово не покращиться, Тому потрібно наполегливо працювати. Кожен з нас має це розуміти. Щоб збудувати «будинок» з  достойним іменем «Громада», де тебе будуть раді бачити, потрібно наполегливо працювати».

Людмила Чайковська резюмує свою позицію словами Андрія Кузьменка, що вже багато років є її життєвим кредо: «Міняйте світ до кращого, дбайте про нього, бо ви в ньому живете…»

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини