23 000 гривень за сприяння у пом’якшенні умов тримання засудженому – ДБР затримало одного керівників ДУ «Менська виправна колонія № 91»

Працівники Державного бюро розслідувань затримали одного із заступників керівника Державної установи «Менська виправна колонія № 91» під час одержання неправомірної.

За попередньої інформацією, заступник начальника установи вимагав та одержав від засудженого неправомірну виходу у сумі 23 000 гривень за надання заохочень та прийняття комісією по застосуванню пільг позитивного рішення щодо пом’якшення умов тримання.

17 листопада працівники ДБР затримали «на гарячому» заступника начальника ДУ «Менська виправна колонія (№ 91)» під час одержання чергової частини неправомірної вигоди в сумі 15 000 гривень у порядку ст. 208 КПК України.

Раніше заступник начальника установи під контролем правоохоронців одержав частину неправомірної вигоди у сумі 8 000 гривень, після чого засудженому оголосили заохочення.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії та вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

У разі доведення вини затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснюють прокурори Чернігівської обласної прокуратури. Оперативний супровід – ГОУ ДБР та УСБУ в Чернігівській області.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини