До 2021 влада планує побудувати метро на Виноградар – Гройсман

18.12.2018 14:09

Кабінет міністрів України має ухвалити рішення про виділення 2,5 мільярда гривень для будівництва метро на столичний масив Виноградар. Про це інформує “Уніан” з посиланням на слова прем’єр-міністра Володимира Гройсмана на засіданні уряду.

"Ми сьогодні приймемо рішення, щоб підтримати один дуже важливий інфраструктурний проект столиці - будівництво метро на Виноградар. Сьогодні ми приймаємо рішення, і 2,5 мільярда гривень урядової підтримки будуть спрямовані на те, щоб столиця могла реалізувати цей проект", – сказав прем'єр.

Нагадаємо, 20 листопада КП "Київський метрополітен" уклав договір про будівництво метро на Виноградар з переможцем тендеру ВАТ "Київметробуд".

В рамках першої черги робіт на ділянці довжиною майже 4 кілометри передбачається будівництво двох станцій – "Мостицька" і "Проспект Правди" – і відгалуження в напрямку станції "Виноградар" для подальшого продовження лінії.

Роботи триватимуть до 2021 року, а їх бюджет становить 5,993 мільярда гривень. Програмою соціально-економічного розвитку столиці на 2018-2020 роки на будівництво лінії метро на Виноградар передбачено 2,5 мільярди гривень.

Читайте також: "В Інституті серця обирають нового директора: на виборах мер Києва Кличко".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини