200 тисяч тонн піску: як під Києвом браконьєри крадуть надра

22.01.2019 12:14

200 тисяч тонн піску. Таку кількість незаконно видобутих надр зафіксували активісти ГО "Стоп корупції" у селищі Погреби на Київщині. На місці працює трактор та стоять автівки під завантаження. Раніше цей об'єкт закривали та конфісковували спецтехніку, однак на початку року на точці почалось пожвавлення. Борці з браконьєрами викликали на місце злочину поліцію. 

Нагадаємо, торік у Броварському відділі ГУ НП у Київській області внесли дані до ЄРДР щодо незаконних дій піщаних браконьєрів у селищі Погреби на Київщині. Справу завели після заяви активістів "Стоп корупції", які у ході громадського моніторингу засікли спроби зловмисників вивезти верхні шари ґрунту з території на березі.

Додамо, що тоді техніку, яку піщані нелегали з Погребів Броварського району Київської області використовували у незаконній діяльності, залишили на відповідальне зберігання підприємців.

Зазначимо, що наприкінці грудня 2017 року активісти "Стоп корупції" проводили акцію протесту проти вивезення незаконного намитого піску на нелегальній точці у селищі Погреби Броварського району Київської області. Представники проекту контролювали рух вантажівок від різних будівельних компаній, які приїздили на об'єкт за продукцією, та попереджали водіїв про те, що точка проводить незаконну діяльність з видобутку.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X