Міська рада Чернівців відмовилась посилювати карантин

25.08.2020 11:48

Депутати міської ради Чернівців на позачерговій сесії прийняли рішення про дозвіл роботи ринків, торгових комплексів, громадського транспорту, а також шкіл і дитсадків, попри те, що місто потрапило в червону зону епідемнебезпеки.

Reuters
Фото: Reuters

Про це повідомляє РБК-Україна.

Дозволено:

роботу громадського транспорту в режимі спеціальних перевезень (в межах кількості місць для сидіння).

роботу суб’єктів господарювання (торгівлі, побутових послуг, ринків, торгових комплексів, кінотеатрів, ДЮСШ, спортивним клубам, секціям), за умови дотримання протиепідемічних заходів,

роботу закладів громадського харчування, за умови присутності в залі не більше 20 чоловік, але не менше, ніж 10 квадратних метрів залу на одну людину,

діяльність дошкільних навчальних закладів та ЗОШ, за умови дотримання рекомендацій головного державного санітарного лікаря України.

Заборонено:

роботу розважальних закладів, зон у межах торгових центрів;

проведення масових заходів з кількістю учасників більше 20 чоловік у закритому приміщенні.

Рішення передбачає рекомендацію органам Нацполіції "не вчиняти дій щодо притягнення до відповідальності суб’єктів господарювання, які діятимуть у відповідності до даного рішення".

Зазначимо, в червону зону карантину потрапили місто Чернівці, Заставнівський та Кіцманський район Чернівецької області. У цій зоні забороняється громадського транспорту, відвідування закладів освіти, діяльність закладів громадського харчування, ТРЦ, фітнес-центрів, магазинів.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X