19 днів і ночей: під ДБР акція через мляве розслідування викрадення підприємця ДФСниками у Дніпрі

09.07.2019 16:03

19 днів у ДБР триває розслідування кримінального провадження щодо викрадення підприємця Кирила Суворова з боку співробітників ГУ ДФС Дніпра. Учасники акції протесту через беззаконня з боку податківців вимагають від детективів прискорити хід справи і повідомити громадськість про результати.

Учасники вимагають прискорити хід справи

Свої вимоги організатори оголосили під стінами ДБР. Наразі там триває акція протесту.

«Ми вимагаємо розслідування цієї резонансної справи, звільнення та покарання для податківців, які взяли підприємця у заручники», – зазначають учасники акції.

Люди вимагають правосуддя у справі Кирила Суворова, якого податківці тримали в заручниках
ДБР відкрило 2 кримінальних провадження

Нагадаємо, 27 травня 2019 року працівники ГУ ДФС у Дніпропетровській області відкрили кримінальне провадження за незрозумілих підстав щодо ТОВ «Софт ОІЛ» (компанія-продавець мастильних матеріалів) та її керівника Кирила Суворова, арештували продукцію, що надійшла до митного пункту оформлення у Миколаєві.

Працівники митної поліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під час зустрічі з директором фірми фактично викрали Суворова та перевезли його на проведення допиту, а пізніше на постійне утримання на бази відпочинку Дніпропетровщини.

«Фактично громадянина України Кирила Суворова було викрадено та незаконно утримано (обмежено волю) на строк у майже місяць», – зазначають учасники акції.

Чоловіка утримували протягом трьох тижнів. При цьому працівники податкової міліції взагалі відхрещувалися від Кирила та запевняли родичів, що не знають про його місце перебування.

«Вже 5 червня рідні Кирила разом з адвокатами прийшли до фіскалів, де їм повідомили, що з Кирилом все добре і він не хоче бачити свою родину та друзів. Однак, рідні та близькі Кирила Суворова звернулися до Державного бюро розслідувань щодо вищевикладених фактів з відповідною заявою про вчинення кримінальних правопорушень вчинених службовими особами ГУ ДФС у Дніпропетровській області, на що у ДБР було відкрито відповідні кримінальні провадженнята здійснюється слідство», – додають учасники акції.

Згодом, коли стала відома правда, перший заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Сергій Пеньков, який фактично підтвердив факт позбавлення волі громадянина Суворова працівниками ГУ ДФС у Дніпропетровській області, назвав це «програмою захисту свідків».

Після довгого тримання у три тижні Кирило Суворов зміг утекти з ув’язнення 18 червня цього року.

Читайте також: «В ГУ ДФС у Дніпрі «взяли в заручники» громадського активіста (ВІДЕО)».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X