17 мільярдів гривень було витрачено на боротьбу з COVID-19 в Україні 

Пресслужба Міністерства фінансів повідомила, що загалом на боротьбу з коронавірусною інфекцією в Україні виділили понад 25 мільярдів гривень. 16,9 мільярдів було використано з фонду боротьби з COVID-19.

COVID19
Фото: hromadske.radio

Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Мінфіну.

"Міністерство фінансів постійно моніторить та інформує про бюджетні видатки, які пов'язані із протидією COVID-19. Загалом уже здійснено видатків на майже 25 млрд гривень", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що вже використано 16,9 млрд грн із Фонду боротьби з COVID-19, 4,8 млрд грн коштів державного і місцевих бюджетів, 2,7 млрд грн сплачено НСЗУ постачальникам послуг у рамках програми медичних гарантій.

"Щодо Фонду боротьби з COVID-19: загалом передбачено спрямування 66 млрд грн коштів державного бюджету, а саме: на сферу охорони здоров’я виділено 16,3 млрд грн, на соціальну сферу – 10,6 млрд грн, на сферу забезпечення правопорядку – 2,5 млрд грн, стимулювання економіки – 36 млрд грн, часткове відновлення видатків держбюджету – 0,5 млрд грн та сферу освіти – 52,5 млн гривень", - повідомили у міністерстві.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини