16 км пішки заради зарплатні: гірники прийшли до адмінбудівлі вимагати зароблені кошти

05.08.2019 14:53

Працівники шахти "Курахівська" подолали пішки 16 кілометрів від міста Гірник до будівлі "Селидіввугілля" та висунули вимогу сплатити їм заробітну плату. Про це пише у Facebook голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець. 

Волинець повідомляє, що шахтарі зустрілися з генеральним директором "Селидіввугілля", але отримали від нього відповідь, що кошти для погашення заборгованості будуть лише після 25 серпня, адже це питання вирішує прем'єр-міністр Гройсман, а він нині перебуває у відпустці.

"Шахтарів не задовольнила інформація гендиректора і вони вимагають або забезпечити їх автобусами для зустрічі з губернатором, або забезпечити телефонний зв'язок з ним. На розв'язання цього питання шахтарі відвели адміністрації годину", – додав Волинець.

Він також наголошує, що ситуація у вугільній галузі залишається напруженою, а гірники вкрай схвильовані тим, що відбувається.

23 липня на нараді у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості керівники державних вугільних підприємств та представники профспілок склали звернення до президента України Володимира Зеленського, прем'єр-міністра Гройсмана та Верховної Ради із проханням звернути увагу на критичну ситуацію, що склалася у вугільній галузі. Проте відповіді від жодної зі сторін досі немає.

"Гірники сподіваються, що до професійного свята, Дня шахтаря, їм виплатять зароблені кошти. Шахтарська нелегка праця заслуговує на повагу, а підприємства вугільної промисловості – на підтримку та опіку держави, щоб працівники не виїжджали працювати до Польщі, а залишалися на своїх вугільних підприємствах і забезпечували енергетичну безпеку України", – сказав Волинець і додав, що у разі, якщо заборгованість по зарплатні так і не буде погашена, свій професійний день гірники відзначать під стінами Офісу президента та Кабміну.

Читайте також: "Зеленський приїжджав – нічого не змінилося: львівські шахтарі влаштували масовий страйк з перекриттям кордонів".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини