143 млн грн збитків державному банку – оцінювачу повідомлено про підозру

Київською місцевою прокуратурою № 7 повідомлено про підозру оцінювачу нерухомості за фактом зловживання повноваженнями особою, яка надає публічні послуги, а також використання підроблених документів (ч. 2 ст. 365-2, ч. 2 ст. 358 КК України).

За даними слідства, державний банк з метою оцінки ринкової вартості належних йому 52 квартир, розташованих у центральній частині м. Києва, звернувся за послугами до оцінювача. Однак, діючи в інтересах окремих осіб та суб’єктів господарювання, оцінювач на підставі підроблених документів у три рази занизив ринкову вартість вказаних об’єктів нерухомості.

За результатами реалізації квартир за заниженою вартістю державному банку спричинено шкоду у розмірі 143 млн грн.

З метою недопущення подальших незаконних дій рішенням суду на об’єкти нерухомості накладено арешт. Також встановлюються інші особи, які можуть бути причетними до злочинів.

Викрито правопорушення прокурорами спільно зі слідчими Подільського Управління поліції ГУ Нацполіції у м. Києві за оперативного супроводження Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини