1400 доларів США за повернення арештованого авто – посадовець поліції постане перед судом за зловживання впливом

25.06.2020 18:52

25 червня 2020 року до суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього заступника начальника одного з відділень Коломийського відділу поліції ГУ Нацполіції в Івано-Франківській області. Він обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові.

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець одержав від громадянина неправомірну вигоду у сумі 1400 доларів США за вплив на службових осіб поліції, прокуратури та суду задля скасування ухвали про накладення арешту та повернення останньому автомобіля «Volkswagen».

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Львівської області, оперативний супровід - Управління СБУ в Івано-Франківській області.

У разі доведення вини, правоохоронцю загрожує покарання у вигляді штрафу від 750 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.  

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X