1300 євро за незаконне переміщення тютюну через держкордон – затримано прикордонника та лісничого

За процесуального керівництва військової прокуратури Івано-Франківського гарнізону затримано начальника відділення одного з відділів прикордонної служби Чернівецького прикордонного загону та його спільника – лісничого держпідприємства під час одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, прикордонник та лісничий одержали 1300 євро хабара за сприяння в незаконному переміщенні через державний кордон України поза межами пункту пропуску тютюнових виробів. За налагодженою схемою лісничий мав транспортувати ці вироби, а прикордонник – забезпечувати безперешкодний перетин кордону. Свої «послуги» вони оцінювали в 60 євро за кожен переміщений ящик підакцизних товарів.

Слідчі дії тривають. Вирішуються питання щодо повідомлення затриманим про підозру, обрання запобіжного заходу та відсторонення від займаних посад.

Заходи з викриття правопорушення здійснювалися прокурорами спільно зі слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Львові, та оперативними працівниками відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБУ в Івано-Франківській області.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини