12 мільйонів євро і замок у Франції: Андрію Гордійчуку не дають спокою лаври найвідомішого українського шахрая Малиновського

Одна зі схем розтрати Андрієм Гордійчуком чужого майна виглядає так: на його елеватор в місті Городенка передавалось зерно пшениці, кукурудзи та соняшника, котре потім дивним чином звідти зникло. Загальна сума збитків становить 48 мільйонів гривень. За інформацією журналістів, пан Андрій такою або схожими махінаціями “кинув” на гроші відразу декілька крупних агрохолдингів України.

Можливо пан Гордійчук зажадав слави найвідомішого українського шахрая - Дмитра Малиновського, який фігурував у трьох кримінальних провадженнях і для того, аби уникнути відповідальності, імітував смерть, втік у Францію і купив там замок.

Найгучніша справа в якій підозрюють нашого співвітчизника - шахрайство вчинене в особливо великих розмірах. За версією українських правоохоронців, Дмитро Малиновський заволодів коштами міжнародної приватної компанії в сумі понад 12 мільйонів євро.

А виглядало це так: компанія заплатила Дмитру Малиновському гроші за добрива, які їй мали поставити з горезвісного "Одеського припортового заводу", однак так їх і не отримала. Відповідно кошти також їм ніхто не повернув. А сам Дмитро Малиновський зник.

За пред’явленими в Україні статтями Малиновський може отримати до 12 років в’язниці. Однак наразі українські правоохоронці очікують рішення європейських колег про його екстрадицію.

Більше про це - у сюжеті журналіста “Стоп Корупції” Христини Кришихи:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини