11 операцій за майже 2 місяці – подробиці щодо стану Катерини Гандзюк

За 50 днів після замаху на життя активістка та керівник справами Херсонського міськвиконкому Катерина Гандзюк перенесла вже 11 операцій з видалення змертвілих тканин та пересадження шкіри.

Про це йдеться в повідомленні “Укрінформу”.

Відомо, що одинадцята операція була проведена 18 вересня.
"Скільки ще хірургічних втручань потрібно - складно сказати, це постійно в процесі обговорення через таке масивне ураження кислотою", - розповів чоловік потерпілої Денисов.

Чи планується продовжити лікування за кордоном, теж поки невідомо, оскільки стан нестабільний, і кожен наступний день починається як новий - з новими проблемами.

З успішних результатів лікування – це врятоване око, тобто збережено зір, уже частково нова шкіра, яка прижилася, та загалом поліпшення загального стану Катерини.

Лікарі все ще не виключають можливі ризики, а відтак і загрозу життю через найменшу інфекцію, яка може завадити лікуванню та видужанню, тому Катерина досі в реанімації, додав чоловік потерпілої.

Нагадаємо, 31 липня невідомі облили Гандзюк сірчаною кислотою, яка обпекла 40% її тіла. Це руки, частина спини, шиї, обличчя. Після первинної допомоги в херсонській лікарні її 1 серпня екстрено санітарним літаком транспортували до Києва.

Читайте також: "Четверо підозрюваних у нападі на Катерину Гандзюк визнали свою провину".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини