10 і 11 лютого 2018 – прогнози погоди по обласним центрам України

09.02.2018 18:31

На вихідних в Україні очікується переважно хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни в суботу буде переважно суха погода, у неділю можливий дрібний сніг. У західних областях і в Карпатах упродовж усіх вихідних – без опадів. Температура повітря вночі складе -11...+4 градуси, вдень -5…+12. Вітер змінний, переважно південний, південно-східний, східний, південно-західний, північно-західний і західний, 1-9 м/с.

 

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні буде переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. У неділю очікується сніг. Уночі від -4 до 0 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться в межах -2...+1. Вітер південний, південно-західний і південно-східний, 1-9 м/с.

 

У південних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні буде без опадів, у неділю можливий дрібний сніг. Вночі від -2 до +1 градуса, вдень стовпчики термометрів піднімуться до 0…+6. Вітер переважно західний, північно-східний, північний, північно-західний і південно-західний, 1-7 м/с.

 

У Криму – переважно хмарна погода з проясненнями. У суботу в Євпаторії, Севастополі, Красноперекопську, Ялті, Феодосії опадів не передбачається. У Сімферополі, Керчі – невеликий дощ. У неділю в регіоні можливий дрібний дощ зі снігом. Температура повітря вночі в межах +1…+4 градусів, удень – до +3...+12. Вітер північних, західних, північно-західних, південно-західних і північно-східних напрямів, 1-8 м/с.

 

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде сніжна погода. Температура повітря вночі -3...0 градусів. Денна температура повітря складе 0...+4 градусів. Вітер східних, південних і південно-східних напрямів, 2-6 м/с.

 

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні переважно опадів не передбачається. Температура повітря вночі до -12...+1 градуса, вдень -5...+4. Вітер північний, північно-східний, північно-західний, південно-західний і західний, 1-4 м/с.

 

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі від -5 до -3, удень – від +1 до +3 градусів. Вітер північний, східний і північно-східний, 1-4 м/с.

 

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні можливий дрібний сніг, у неділю буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -4...+4 градуси, вдень -2…+3. Вітер південних, південно-східних і східних напрямів, 1-6 м/с.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини