З’явився рейтинг депутатів та чиновників з найбільшим доходом за 2017 рік

Стало відомо, для кого з українських народних обранців та чиновників поточний рік виявився продуктивним. Проаналізувавши декларації аналітики представили рейтинг з топ-10 осіб, аналітики проекту "Декларації" представили новий рейтинг.

Цього разу вони підбили підсумки 2017 року та розповіли, хто з українських депутатів мав найбільший дохід. У топ-10 увійшли 10 депутатів ВРУ, 2 депутати міськрад та мер Чернігова.

На першому місці розмістився депутат Вадим Новинський з "Опоблоку". У поточному році він 9 разів вносив зміни до своєї декларації. Зокрема, нардеп сповіщав про дохід на загальну суму майже 165 млн грн, з яких 132 млн грн – дивіденди. Крім того, 2,5 млн грн склали гонорари нардепа та ще понад 30 млн грн він позичив у свого ж ТОВ "Смарт-Нерудпром".

На другому місці опинився ще один представник "Опозиційного блоку" Ігор Котвицький з понад 145 млн грн доходів, майже 12 млн грн відсотків та близько 4 млн грн від продажу рухомого майна.

На третьому місці знаходиться Ігор Баленко, депутат Київської міської ради та власник мережі супермаркетів "Фуршет". Так, він має 89 млн грн позики, 49 млн грн доходу від повернення боргів. Підприємницька діяльність принесла йому всього 3,36 млн грн.

Одразу за Баленком розмістилися нардеп Сергій Мартиняк з 132 млн грн, депутат Володимир Зубик з понад 88 млн грн від продажу цінних паперів та корпоративних прав, та 12 млн грн від продажу нерухомості.

У десятку найзаможніших також увійшли парламентарі Олег Лаврик, Геннадій Бобов і Максим Єфімов, депутат Ірпінської міської ради Ігор Аверкій та мер Чернігова Владислав Атрошенко.

Коментарі