43 випадки порушення режиму тиші нарахували українські військові за добу, 16 травня. Попри інтенсивні вогневі атаки бойовиків, силам АТО вдалося дати їм гідну відсіч без втрат для себе.

Новину повідомляє прес-центр штабу АТО.

"Ситуація… залишається складною, проте стабільною та контрольованою українськими воїнами", – відзначає штаб АТО і заявляє, що підтримувані Росією бойовики 43 рази відкривали вогонь по позиціях Збройних сил України вздовж усієї лінії розмежування.

Згідно з ранковим зведенням, міномети калібру 120 міліметрів сепаратисти застосували поблизу Кримського, Трьохізбенки та Кряківки на Луганському напрямку, неподалік селища Травневе та поблизу Авдіївки – на Донецькому напрямку. "Одна ворожа міна калібру 120 міліметрів знову влучила у житловий квартал Авдіївки. На щастя, цього разу ніхто з місцевих мешканців не постраждав", – ідеться в повідомленні.

В угрупованнях "ДНР" та "ЛНР" заявляють про різне загострення ситуації в зоні бойових дій і активізацію протистояння поблизу Донецька, Горлівки та Дебальцевого на Донеччині, в районі траси Бахмутка та поблизу Первомайська – на Луганщині.

Нагадаємо, українські військові, що захищають позиції поблизу Станиці Луганської, дотримуються думки, що місцевого населення в районі цього населеного пункту, який перебуває під контролем бойовиків, взагалі не лишилося. Останнім часом бойовики на цій ділянці суттєво активізувалися й засилають своїх диверсантів.

Коментарі