ЗСУ проведуть навчання паралельно російському “Заходу-2017”

Міноборони України повідомляє про заплановані масштабні військові навчання "Непохитна стійкість-2017". Вони пройдуть у той же період часу, коли проходитимуть спільні російсько-білоруські навчання "Захід-2017". До такого рішення прийшли в оборонному відомстві через загрозу провокацій РФ у Балтії.

Новину повідомляє "Преса України".

З 12 по 15 вересня буде проведено стратегічне командно-штабне навчання з органами військового управління, військами (силами) "Непохитна стійкість-2017". Його метою ми розглядаємо нарощення спроможностей органами військового управління здійснювати управління військами (силами) в ході перегрупування, ведення оборонних, стабілізаційних та бойових дій, – сказав начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України Віктор Муженко.

За його словами, перед цим відбудеться логістичне навчання, метою якого є удосконалення системи планування та всебічного забезпечення угруповань військ (сил) та управління залученими силами та засобами в ході стратегічного розгортання Збройних Сил та відсічі збройної агресії на загрозливих напрямках.

– Ми завершимо повний цикл оперативного планування застосування угруповань військ (сил). Крім того, буде проведено тренування сил і засобів територіальної оборони держави з розгортанням штабів територіальної оборони, – наголосив генерал армії України Віктор Муженко.

Нагадаємо, проведенням військових навчань "Захід 2017", які заплановані в Білорусі, Росія хоче послати сигнал до Європи. Таку впевненість висловив секретар РНБО Олександр Турчинов. На його думку, Кремль має на меті попередити західні країни не втручатися в його агресивну політику в Україні або де-небудь ще.

Інші новини

Коментарі