“Зразковий” сім’янин: стали відомі таємниці особистого життя ватажка “ДНР” Захарченка

Про родину головного терориста псевдореспубліки ДНР є зовсім трохи інформації, проте відомо, що після ліквідації Олександра Захарченка без батька залишилися його діти й без підтримки – дві дружини.

Відповідно до одного з сепаратистських ЗМІ, знищений каратель в офіційних документах вказував, що одружений і виховує чотирьох синів, але неофіційні джерела повідомляють, що Захарченко мав трьох дітей від першої дружини Наталії та сина від другої цивільної  дружини, передає "Діалог.UA".

Ім'я другої обраниці ватажка терористів було таке ж, як і в екс-дружини. З Наталею Гладковою Захарченко став "світитися" з 2014 року, і, не дивлячись на те що, за деякими даними, шлюб не був зареєстрований, жінка все ж носить обручку. "Нова" дружина народила головному загарбникові четвертого сина Олександра у 2015 році.

Відомо, що Гладкова була на передовій з ватажком "ДНР", мала позивні "Мама" і "Дружина" і була в ролі Матері Терези для поранених бойовиків. Сам терорист хвалився, що його "бойова подруга" одного разу потрапила під обстріл і воювала проти сил ЗСУ в Донецькому аеропорту.

Раніше на похоронах ватажка бойовиків з'явилися його старші сини.

Коментарі