Зовнішня розвідка: форпост нацбезпеки чи плацдарм для «кротів»?

Цілеспрямоване знищення обороноздатності України, на думку військових експертів, є наслідком масштабної стратегічної спецоперації Російської Федерації. Найактивніша фаза роззброєння співпадає з головуванням у Службі Зовнішньої розвідки України Миколи Маломужа, який, за інформацією з різних джерел, досі підтримує зв’язки з країною-агресором. Втім, пан генерал ці звинувачення відкидає.

Що ж насправді представляє собою зовнішня розвідка? Це організація, яка повинна стежити на території інших держав, потенційно небезпечних, за діяльністю місцевих спецслужб. Але виявляється, що саме з Росією, саме за головування Миколи Маломужа, було підписано угоду, цілком антидержавну.

«При Януковичі ж підписали угоду про те, що Росія з Україною не ведуть розвідувальну діяльність відносно одна одної. І це дуже заважало щось там робити, тому що це було просто незаконною діяльністю і дуже каралося, навіть якщо певні офіцери хотіли це робити. Тому ми були взагалі повністю паралізовані», - коментує ситуацію військовий оглядач Олексій Арестович.

Зазначимо, що більшість причетних до цієї фактично диверсійної угоди досі не покарана та навіть залишається в українській політиці – з усіма шансами на нові антидержавні вчинки.

Переглядайте новий відеоматеріал на цю тему:

Коментарі