Знову за своє: піщані браконьєри на Видубичах у Києві продовжують нелегальний видобуток

Активісти «Стоп корупції» спільно з представниками Держрибагентства провели спільний рейд в акваторії Дніпра. Моніторили наявність земснарядів на березі річки. У результаті перевірки виявили намив піску. За попередньою інформацією, техніка належить партнерам браконьєрів з ТОВ «Мостобуд» – «Новий Київ». Імовірно, що це друга одиниця спецтехніки цієї фірми, яка працює на умовах підряду з ТОВ «Мостобуд».

Про це свідчать попередні дані «СтопКору». Активісти проекту регулярно проводять громадський контроль незаконних точок видобутку, серед них і промзона на Видубичах.

Додамо, що під час минулого виїзду «Стоп корупції» з рибпатрулем на початку серпня активісти у промзоні на Видубичах зафіксували два земснаряди компанії «Новий Київ».

Один із земснарядів не працював і стояв з повною баржею. Тоді працівники говорили, що раніше мили для потреб відомого виробника бетону, потужності якого по сусідству.

Інший земснаряд працював без жодних документів. За словами робітників, намивали пісок для перевалки на територію компанії, яка рік тому разом із низкою фірм фігурувала у справі про незаконний видобуток надр та незаконне заволодіння землями водного фонду. Серед цих компаній ТОВ «Мостобуд», – розповіли учасники рейду зі «Стоп корупції».

Нагадаємо, у районній державній адміністрації Голосіївського району не підписували договору на виконання будь-яких робіт і не давали жодного дозволу ТОВ «Мостобуд», яке проводить видобуток та продаж піску на Видубичах у Києві. Про це в РДА повідомили активістам «Стоп корупції» у відповідь на звернення.

Коментарі