Знімальну групу «СтопКору» вже 6 годин тримають у заручниках на підприємстві компанії Нібулон

Знімальну групу «СтопКору» у складі журналіста Христини Кришихи та оператора Олександра Полодюка вже сьому годину поспіль тримають у заручниках – автівки знімальної групи та 2 нарядів поліції наглухо заблоковані невідомими.

Зазначимо, що сьогодні, в рамках проведення журналістського розслідування, маючи при собі усі необхідні документи, знімальна група прибула до селища Лідіївка Миколаївської області. Саме тут розташоване ДП «Лідіївське», яке очолює пан Шейко – з ним мала поспілкуватись журналіст Христина Кришиха.

Проте зйомка звичайного інтерв’ю у якийсь момент перетворилась на бойовик – очільник підприємства напав на журналістку. Після цього інциденту на місце нападу відразу було викликано поліцію та складено відповідні заяви.

Але на цьому не скінчилося. Після складання заяв про напад на журналіста під час виконання ним службових обов’язків, що за ст. 171 Кримінального кодексу України загрожує обмеженням волі строком до 5 років, машина знімальної групи та поліцейський автомобіль виявились заблокованими. Під час блокування, нападу зазнав також оператор Олександр Полодюк, у якого пошкоджені камера та телефон.

Після цього на місце прибула друга група правоохоронців, яка теж згодом виявилась заблокованою. І скільки ще буде продовжуватися це безпрецедентне за своєю зухвалістю тримання журналістів у заручниках – наразі невідомо.

Колектив «СтопКору» підтримує колег та наголошує на неприпустимості перешкоджання законній професійній діяльності журналістів. Впевнені, що усі особи, причетні до нападу на нашу знімальну групу, будуть встановлені та покарані.

Коментарі