Знімальній групі “СтопКору” фізично перешкоджали в роботі під час зйомок маєтків у Княжичах

2 - копияЖурналісти проекту знімали сюжет про дерибан понад ста гектарів землі в Броварському районі. При першому візиті в Княжичі наш квадрокоптер під час польоту над одним з маєтків обстріляли охоронці.

Цього разу журналісти знімали інші будинки, як помітили шлагбаум посеред вулиці. Кореспондентка Лілія Ткачук вирішила поцікавитися, на яких підставах встановлено перешкоду.

З будинку вибіг розлючений чолов'яга і з піною у рота почав доводити, що шлагбаум законний і це його захист від злодіїв.

"Коли підійшла ближче, то він почав штовхати мене, оператора та активіста Романа Тітарева, який був з нами. Викликала міліцію і написала заяву. Тим часом довідалася, що шлагбаум таки він встановив, переконував, що від злодіїв так ховається. Хоча шлагбаум лише з одного боку вулиці".

Та на цьому інциденті випробування Княжичами на закінчилися. Місцевому активісту, який постійно всіляко сприяв у роботі "СтопКору", надвечір з прихованого номера подзвонив власник маєтку, з якого обстріляли нашу техніку. Чоловік назвався лише на ім'я та по батькові, прізвище не уточнив.

Однак впевнено заявив, що журналісти не вміють збирати інформацію. Другий випадок перешкоджання роботі журналістів у Княжичах. Такі дії ми розцінюємо не інакше як загрозу нашій професійній діяльності.

Ми вже готуємо відповідні звернення в усі компетентні органи. Ми не дозволимо насильницькими діями затуляти рота журналістам, які попри погрози й фізичні напади не бояться говорити правду про можновладців та показувати громадськості їхні маєтки і статки.

Інші новини

Коментарі