“Знайшли з вогнепальним пораненням в авто”: у Києві вбито головного свідка у справі “діамантових прокурорів”

Стало відомо про те, що чоловік, якого застрелили в Києві на вулиці Флоренції, був Сергієм Кисельовим, чоловік виступав головним свідком у кримінальній справі "діамантових прокурорів".

Інформацію повідомляє "ТСН".

Як стало відомо, прізвище бізнесмена Кисельова фігурувало в засобах масово інформації починаючи з 2015 року. Саме в цей час розгорівся скандал, пов'язаний зі справою "діамантових прокурорів".

Так, влітку співробітниками СБУ був проведений обшук в будівлі головного слідчого управління ГПУ. За підсумками дій оперативників був заарештований заступник начальника Генпрокуратури Володимир Шапакін, а також заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць.

Вищевказані особи заздалегідь продумали план, внаслідок якого їм вдалося отримати хабар, який становив понад три мільйони гривень. Також оперативники вилучили близько 500 тисяч доларів готівкою, пістолети, ювелірку і понад 60 діамантів. У зв'язку з цим прокурорів охрестили "діамантовими".

Восени 2015 року відкрили кримінальну справу за привласнення діамантів. Відзначається, що заявником був власник ювелірної компанії "ЮВК-Агат" Сергій Кисельов. При цьому йдеться про те, що в даний момент невідомо, чи пов'язане вчинення вбивства Кисельова зі скандальною справою співробітників прокуратури. Його тіло знайшли в машині з вогнепальним пораненням.

Коментарі