Змова забудовників: кому заважають нові ДБН?

За кілька днів до впровадження нових будівельних норм в судах Києва з’явилися кілька позовів з вимогою їх тимчасового припинення і навіть скасування. По одній з таких справ рішення на користь забудовників ухвалив суддя Огурцов – той самий, який декілька років тому вже «засвітився» у скандалі, винісши вирок «заочно» з відпустки.

Позивачем у даній справі є товариство «Старонаводницький парк». Зверніть увагу, ця заява на видачу містобудівних умов і обмежень подана у липні цього року. Місяць тому забудовник отримав дозвіл на будівництво. До рук журналістів потрапив план забудови за цією адресою. Тож команда «СтопКору» вирішила подивитися на хід будівництва.

Наразі великий комплекс збудовано наполовину: навіть гноми з «Володаря перснів» можуть позаздрити швидкості цих забудовників. Журналістам вдалося поспілкуватись з керівником охорони об’єкту. Той стверджує, що об’єкт досить довго був заморожений і наразі планують запустити тільки гаражний кооператив, а будівництво «стоїть». Знімальна група «СтопКору» пропонує глядачам оцінити з висоти пташиного польоту цей гаражний комплекс. Висновки кожен може зробити сам.

А тепер найцікавіше! Юридична адреса директора Старонаводницького парку збігається з адресою одного з найбільших забудовників України – «Інтергал-Буд». Але ім’я позивача там чують вперше.

Це особливо дивно, оскільки на сайті будівельної компанії журналісти «СтопКору» побачили блог вже знайомого юриста: пан Євген очолює юридичний департамент «Інтергал-Буду». Усі деталі цієї заплутаної справи доступні для перегляду:

Коментарі