ЗМІ ПРО НАС

61

Mr. Kalmykov, a computer programmer who discovered the clear-cut areas while exploring the zone on his weekends, took his findings to Stop Corruption, one of the civil society groups that popped up in Ukraine after the Maidan revolution two years ago, events supposed to usher in a new era of clean government in Ukraine.

62

Журналісти зняли особняк колишнього віце-прем'єр-міністра, нардепа 7-го скликання від Партії регіонів, "прем'єр-міністра" так званого опозиційного уряду Бориса Колеснікова. За даними журналістів, земельна ділянка 4,56 га в місті Українка Київської області була виділена для ведення фермерського господарства. Наразі там розташований котеджний комплекс з п'яти маєтків: будинок 1400 квадратів, офісні та гостьові будинки, басейн, пристань та елінг. Орієнтовна вартість комплексу - 25 мільйонів доларів.

63

Журналисты сняли мультфильм о борьбе с коррупцией в Украине. Создатели мультипликационной ленты – директор организации "Стоп коррупции" Тарас Лилик и журналист Роман Русанов - назвали свою работу "СХЕМАтично". Как рассказал журналист Роман Бочкала, авторы планируют в будущем продолжить работу и рисовать каждую неделю по мультику.

64

Журналісти зняли особняк колишнього віце-прем’єра, нардепа 7-го скликання від Партії регіонів, «прем’єр-міністра» так званого опозиційного уряду Бориса Колеснікова. Про це йдеться в сюжеті «Стоп корупції», який оприлюднено на Youtube. За даними журналістів, земельну ділянку 4,56 га в місті Українка Київської області було виділено для ведення фермерського господарства.

65

Активісти та команда «Стоп корупції» провели акцію протесту під стінами Броварської прокуратури з закликом захистити журналістів від нападів під час виконання професійних обов'язків. Приводом стала бездіяльності правоохоронців, які закрили справу про напад на журналістку інформаційного порталу «Стоп корупції» Лілію Ткачук

66

Поліція Рокитнянського району Рівненської області відкрила кримінальне провадження за статтею 171 «Перешкоджання професійній діяльності журналіста» після інциденту зі знімальною групою «СтопКору». Ткачук розповіла, що в межах розслідування бізнес-діяльності голови Рокитнянської районної ради Григорія Мініча знімальна група перебувала на вулиці, де живе посадовець та його родина. Спочатку автівці «СтопКору» перегородила дорогу машиною його невістка, потім і син, а пізніше і сам голова райради, повідомляють журналісти.

67

Попри посилення відповідальності за перешкоджання журналістській діяльності, прокуратура закрила справу про напад на кореспондентку Лілію Ткачук на Київщині. Інцидент із побиттям співробітниці інформаційного порталу "Стоп корупції" Лілією Ткачук стався у жовтні 2015 року.

68

Во вторник, 24 мая, в Марганце (Днепропетровская область) на съемочную группу информационного агентства Стоп коррупция ТВ напал неизвестный мужчина. Как сообщает пресс-служба Нацполиции Украины, 24 мая в 10:50 в Марганецкое отделение полиции Никопольского отдела полиции поступило сообщение от журналиста информационного агентства Стоп коррупция ТВ.

69

У Києві активісти засікли мажора на Mercedes-600, який так поспішав до Адміністрації президента України, що ігнорував дотримання правил дорожнього руху. Про це в Facebook написали учасники руху "Стоп корупції". За даними активістів, водій VIP-автомобіля перетнув дві суцільні лінії, проїхав під знаком "цеглина", і рухався пішохідною зоною.

70

У Київській області знайшли елітний котеджний комплекс екс-віце-прем'єра Бориса Колеснікова. Маєток коштує $25 млн. Про це свідчить розслідування журналістів "Стопкору".