ЗМІ дізналися, як доньки Порошенка проводять час у Лондоні

Вісімнадцятирічні доньки Петра та Марини Порошенко вирішили відчути смак життя у Лондоні. У Мережі з’явилось фото Олександри Порошенко, яка готується вивчати економіку в University College London з келихом вина у руках.

Новину повідомляє "Страна".

Українські журналісти дізнались, що після вступу у вищі навчальні заклади Лондона дочки президента України, Євгенія й Олександра, почали обживатися у британській столиці.

Як відомо, 18-річні сестри-двійнята вступили у різні заклади. Олександра вивчатиме економіку в Університетському коледжі Лондона (UCL – University College London), а Євгенія – "анімацію" в University of the Arts in London. Тим часом доньки Петра Порошенка діляться у соцмережах своїми фото.

Зокрема, Олександра була помічена на короткому відео в одному з ресторанів Туманного Альбіону з келихом білого вина у руках. Як повідомлялось раніше, завдяки публікаціям дочок Порошенка у соцмережах журналісти викрили українського лідера у брехні.

Як повідомлялось раніше, фото Олександри Порошенко стали доказом відпочинку президентської сім'ї в Іспанії. Президент України запевняв журналістів, що не відпочивав в Іспанії та не знає, де відпочивають його діти. Тим часом у ТСН уже був викривальний матеріал.

Коментарі