Злякались розголосу? Після сюжету про атаку на “Росток-Холдинг” рейдери Якова Грибова принишкли

На агропідприємстві «Росток-Холдинг» триває безперешкодний збір врожаю. Це вперше після початку рейдерської атаки компанія працює у звичному режимі. Представники аграрія припускають, що захопники злякались інформаційного розголосу після серії публікацій та відеосюжетів у ЗМІ. 

«Наразі на полі зібрались псевдоактивісти, які вимагали у працівників компанії пред'явити документи, які підтверджують законність збору врожаю. Утім представники аграрія відмовились, оскільки молодики не назвались і невідомо з яких причин вимагають документи. Пізніше у присутності журналістів «СтопКору» та ДСО працівники зачитали дозвіл на збір зернових від прокуратури Харківської області. Після цього за наполяганням медійників ДСО перевірила документи у так званих активістів. Згодом на місце приїхав патруль Держприкордонслужби для перевірки документів у всіх присутніх. Збір урожаю продовжується», – передають з місця подій активісти «Стоп корупції».

Нагадаємо, днями представники ДСО спільно з так званими тітушками блокували збір урожаю на полях «Росток-Холдинг». Про це з місця подій повідомляли активісти «Стоп корупції», які слідкували за конфліктом. За словами очевидців, ДСО працює на замовлення організатора атаки на агрохолдинг  – Якова Грибова.

При цьому у прокуратурі Харківщини у коментарі нашим колегам з «Громадського радіо» заперечили блокування підприємств групи та відкинули звинувачення на свою адресу щодо паралізації роботи агрокомпанії.

«Жодним чином діяльність підприємства не блокується, накладено арешт лише на відчуження майна, тобто якщо вони хочуть збирати урожай з полів, нехай роблять це далі. Ніхто не забороняє проводити свою діяльність», – зазначила речниця відомства.

Додамо, що до складу агрохолдингу входять 17 підприємств. Яків Грибов з 2009 по 2013 роки нібито виступав інвестором у спільному проекті під назвою «Зернотрейдинг» із директором компанії та начебто вклав гроші у розвиток бізнес-структури. Про це він написав у заяві до правоохоронних органів і звинувачує представника фірми у привласненні понад 21 мільйона доларів. Після цієї заяви на підприємствах «Росток-Холдинг» почались масові обшуки з виїмкою документів, арешт майна, посівів та зерна. Фактично робота агропідприємств паралізована, без заробітної плати можуть залишитись 2 тисячі працівників, через арешт земельних ділянок та зерна зупиниться розрахунок із власниками паїв. Під загрозою виконання договорів перед вітчизняними та іноземними компаніями, через збій в роботі одного з лідерів ринку може зрости ціна на зернові для всієї країни.

Коментарі