Зловмиснику, який намагався захопити будівлю Миколаївської ОДА, призначили заставу

Суд обрав запобіжний захід чоловіку, який підозрюється у спробі захоплення будівлі Миколаївської обласної державної адміністрації. Про це повідомили у прес-службі Центрального районного суду м. Миколаєва, передає УНН.

Чоловік підозрюється у тому, що 7 квітня 2014 року, перебуваючи навпроти будівлі Миколаївської облдержадміністрації, як учасник мітингу на підтримку проведення референдуму в Миколаївській області, в групі агресивно налаштованих осіб намагався пройти скрізь шеренги правоохоронців до приміщення ОДА, яке в той момент було зачинено, у зв’язку з закінченням робочого дня.

З метою проникнення та утримання будівлі, чоловік штовхав інших осіб в бік правоохоронців.

Слідчий просив обрати підозрюваному запобіжний захід у виді тримання під вартою, обґрунтовуючи це тим, що останній переховується від органів досудового розслідування.

Підозрюваний у судовому засіданні свою провину не визнав та пояснив, що в момент вищезазначених подій просто зупинився поспостерігати, умислу на захоплення будівлі не мав. Окрім цього, він зазначав, що не переховувався, весь цей час мешкав удома, ніяких повідомлень від слідчого не отримував.

Судом встановлено, що з урахуванням того, що підозрюваний є колишнім співробітником міліції, має родичів у Російській Федерації, протягом трьох років не з’являвся до слідчого, ніде офіційно не працює, існує ризик переховування від слідства та суду.

Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у виді застави у сумі 16 тис. гривень.

Коментарі