Зловили на гарячому: “СтопКор” дізнався, хто скуповує пісок у столичних браконьєрів

20.08.2018 19:26

Активісти «Стоп корупції» під час громадського моніторингу точок незаконного видобутку піску у Києві зафіксували вантажівку, яка забирала надра з об'єкта на Видубичах. Машина з товаром приїхала на територію одного з київських заводів. 

«На підприємстві спростували інформацію, що купують пісок у нелегалів, хоча ми зафіксували їхні вантажівки на фото і відео.
До нас підійшов начальник охорони, пояснив, що жодних автівок з піском на територію АБЗ не заїжджало! Збрехав!
Ми звернулись із заявою до поліції і плануємо передати правоохоронцям докази, щоб їх долучили до матеріалів кримінального провадження», – зазначили активісти «Стоп корупції».

Додамо, що у серпні активісти «Стоп корупції» у ході громадського моніторингу зафіксували місце перевалки піску на вулиці Промисловій, 4 у Києві. У промзоні на Видубичах рік тому орудувала низка підприємств, які проводили намив та видобуток піску без відповідних дозволів. Наразі автівки завантажують пісок та виїжджають з території однієї з фірм, яка фігурує у кримінальній справі за фактом заволодіння землями водного фонду.

«У поліції нам повідомили, що кримінальне провадження на даний час в прокуратурі міста Києва і в слідчому відділі управління національної поліції м. Києва

Додамо, що рік тому активісти «Стоп корупції» спільно з громадськими організаціями-однодумцями провели серію акцій з вимогою зупинки незаконного видобутку піску на Промисловій та розкрадання державних надр.

Коментарі