Злочинці вимагали у бізнесмена 200 тис дол хабара за фіктивну допомогу

Злочинці вимагали у бізнесмена $200 тис., обіцяючи допомогти у виправдувальному вироку, у чому не мали ніяких можливостей.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Співробітники СБУ спільно з Генпрокуратурою затримали у Києві трьох учасників організованого угруповання, які вимагали гроші за забезпечення виправдувального вироку. Двоє колишніх співробітників МВС та військовий запропонували бізнесмену, який обвинувачується у вчиненні підготовки до умисного вбивства, вирішити питання щодо його звільнення.

За $200 тис. вони гарантували сприяння в ухваленні Апеляційним судом рішення про винесення виправдувального вироку та відміну рішення суду першої інстанції. Співробітники спецслужби з'ясували, що реальних можливостей виконати "обіцянку" зловмисники не мали.

Оперативники СБУ затримали трьох вимагачів в одній з кав'ярень у центрі столиці під час отримання всієї суми від родича бізнесмена, в одного з них вилучено травматичний пістолет. Наразі тривають обшуки у четвертого учасника угруповання, який представлявся працівником органів прокуратури.

Екс-міліціонери та військовий вимагали $200 тис. за фіктивну допомогу - фото 1
Екс-міліціонери та військовий вимагали $200 тис. за фіктивну допомогу - фото 2
Екс-міліціонери та військовий вимагали $200 тис. за фіктивну допомогу - фото 3

Коментарі