Злетіла з котушок: як суддя Катеринчук кидалась на журналістів через запитання про кар’єру (відео)

Злилась, штовхалась, відбирала техніку та мало не пошкодила мобільних телефон. Так суддя Вищого господарського суду України Лілія Катеринчук відреагувала на запитання журналістів щодо її кар'єри та імовірних зв'язків з адвокатом Андрієм Богданом. Деталі інциденту розповіла журналістка "СтопКору" Наталія Дігтяр. 

Додамо, що за даними журналістів, суддя Катеринчук має зв'язок із захисником ТОВ "Каховка Пром-Агро" Андрієм Богданом, підприємства, яке шляхом рейдерства захопило потужний агрокомплекс "Каховка Протеїн Агро" на Одещині. Такого висновку дійшли представники фірми-власника соєвого заводу, які стали жертвами рейдерів, а згодом і продажних суддів.

Зазначимо, що потужний комплекс "Каховка Протеїн Агро" входив до ТОП-10 українських підприємств з переробки сої. Стабільно сплачував податки у бюджет та зарплатню співробітникам. Утім рік тому 150 працівників залишались без роботи. Діяльність комплексу була заблокована невідомими зі зброєю.

У ЗМІ повідомляли: за спробами захоплення підприємства стоять одіозні брати Сегалі – колишні власники підприємства, які кілька років переховувались за кордоном. Їх вважають винуватцями розкрадання банку "НАДРА".

Коментарі