Зі студентської лави на тюремні нари

У Львові засудили студента університету МВС за хабар у тисячу доларів від абітурієнтки.

Студент третього курсу Львівського державного університету внутрішніх справ взяв гроші від абітурієнтки, обіцяючи допомогти їй вступити на заочну форму навчання.

Як ідеться у вироку Галицького районного суду, випадок трапився під час торішньої вступної кампанії, пише видання zaxid.net.

Третьокурсникові юридичного факультету, який, зрозуміло, нічим не міг допомогти при вступі, вдалося переконати дівчину, що він має вплив на членів приймальної комісії та зв’язки в органах внутрішніх справ, бо в університеті працює його дядько. Абітурієнтка повірила та погодилася заплатити йому тисячу доларів, але пізніше, очевидно, засумнівавшись у його можливостях, звернулася в міліцію із заявою.

Правоохоронці вирішили затримати молодого хабарника «на гарячому».

Студент приїхав на зустріч із дівчиною, яка мала відбутися у центрі Львова неподалік пам’ятника Шевченку, на дорогому позашляховику. Був дуже обережним. Коли дівчина сіла в салон, він від’їхав на кількасот метрів, де вона передала хабар.

Одразу ж хабарника затримали. Під час оформлення протоколу він викинув гроші із салону автомобіля, намагаючись уникнути кримінальної відповідальності.

Попри те, що студента затримали під час отримання хабаря, судили його за шахрайство через те, що він не мав можливостей допомогти дівчині під час вступу.

Зважаючи на молодий вік і визнання вини, майбутнього юриста засудили на рік обмеження волі. Покарання у залі суду замінили однорічним умовним терміном.

Декан юридичного факультету Львівського університету внутрішніх справ Сергій Нагачевський відмовився від коментарів, зазначивши, що не чув про такий випадок.

Коментарі