Журналістка “СтопКору” розкрила карти екс-голови райради на Закарпатті Юрія Кноблоха, який постачає до Угорщини нелегалів та цигарки

Колишній функціонер Партії регіонів та екс-голова Берегівської районної ради Закарпатської області Юрій Кноблох займається контрабандою на українсько-угорському кордоні. До Угорщини з України постачає цигарки та нелегалів, а з Угорщини до України через його схеми потрапляють наркотики.

Про це свідчать дані журналістки "СтопКору" Лілії Ткачук. Про схеми Кноблоха, відомого у злочинних колах під прізвиськом "Заїка",  розслідувачка написала у своєму Фейсбуці.

"І знову зрада! Йдеться про  екс-голову Берегівської районної ради Закарпатської області Кноблоха Юрія Юрійовича. Поганяло "Заїка". Колишній риг. Зараз не в політиці, але схеми контрабанди залишив підконтрольними собі. Промишляє на українсько-угорському кордоні. До Угорщини з України постачає цигарки та нелегалів, а з Угорщини до України через його схеми потрапляють наркотики.

Юрчик уже протягом 10-ти років оголошений в міждержавний розшук поліцією Угорщини за підозрою в організації злочинного угруповання з переправлення в країни Європейського Союзу нелегалів та наркотиків. За інсайдерською інформацією, для здійснення своєї незаконної діяльності Кноблох "контролює" певні ділянки держкордону з Угорщиною в Берегівському районі на відрізку між  прикордонними знаками 141-168. При цьому 60 дол. США з кожного ящика цигарок отримують посадовці Мукачівського прикордонного загону.

На днях, 01 вересня, вкотре відбулася спроба незаконного переміщення через українсько-угорський кордон цигарок "SLIM" та "Rothmans" в районі села Бадалово. Але українських контрабандистів на чолі зі Степаном Пензишом впіймали  угорські прикордонники. Товар конфіскували, а самі ж контрабандисти повернулись в Україну. А товару, на секундочку, було на 2,5 млн форинтів, або ж на 750 тисяч гривень.

Звичайно, що Кноблоху такий розклад не сподобався. В обов’язковому порядку сказав всі гроші віддати головному за операцію – Степану Пензишу. А на ранок Пензиш загинув в ДТП. Чоловікові просто обрізали гальма в автомобілі. На  збіг, як на мене, зовсім не схоже.

Контрабанду пакують на фермі у Юрія Кноблоха(фермерське господарство "Фенікс") в селі Бадалово Берегівського району, де активне сприяння Кноблоху надає сільський голова Кідьошської сільради Надь Аттіло Олександрович.

Дуже прикро, що ця інформація є у журналістів, а не в правоохоронних органів. І шкода, що цих даних не було, коли ми, члени Львівської конкурсної комісії при ГПУ, обирали прокурора Берегівського району Віктора Жилкіна. Є інформація, пане Володимире, що Ви разом з заступником начальника  Берегівського відділу поліції – Василем  Бундовичем – теж в долі. Також відомо, що за кришування контрабанди Ви отримуєте по 5 дол. США з кожного перевезеного через кордон ящика цигарок.

Якщо це не так, то, будь ласка, доведіть це реальними діями, адже подібна безкарність вселяє віру у вседозволеність і нехтування не тільки законами держави, але й нівелюванням всього людяного", – повідомила журналістка "СтопКору" у своєму Фейсбуці.

 

Інші новини

Коментарі