Журналістка “СтопКору” працювала під прикриття і дізналася, хто “кришує” нелегальні обмінники у столиці

Наталя Мальцева вирішила дізнатися, хто дає добро на роботу спекулянтів та покриває багатомільйонні валютні операції.

Журналістка вдалася до експерименту і сама встановила пункт обміну. "Конкуренти-міняйли" такого нахабства не стерпіли і одразу викликали правоохоронців та інспектора з блогустрою.

Коли служби прибули на виклик, вони не зважали на заяви журналістки, що ще десятки кіосків поруч працюють нелегально. За час розбірок спекулянти встигли позакривати свої точки та втекти з виторгом.

На запитання до інспектора, коли у місті демонтують незаконні МАФИ, чиновник не зміг відповісти і посилався на якийсь графік, що його немає у широкому доступі. За даними авторки сюжету, у столиці таких точок понад півтори тисячі і прибутки господарів бізнесу сягають щодоби 20 мільйонів доларів.

На хабарі і затикання рота органам, що перевіряють, витрачають по півтора мільйона щомісяця. Тоді стає зрозумілим, чому чиновники на пару з правоохоронцями закривають очі на валютників-нелегалів.

До яких владних кабінетів завело Наталю Мальцеву розслідування та хто гріє руки на роботі валютних кіосків, дивіться цієї суботи о 20.00 на 5 каналі!

Коментарі