Журналістка пояснила, для чого запустили флешмоб “10yearschallenge”

Кейт О'Ніл заявила, що люди масово ведуться на флешмоби, мета яких – зібрати їхні персональні дані. Журналістка розповіла, для чого був запущений флешмоб "10yearschallenge".

Журналістка Кейт О'Ніл прокоментувала великий флешмоб від соціального гіганта Facebook, який має назву "10yearschallenge". За її словами, люди охоче показують свої фото 10-річної давності й порівнюють їх з новими знімками. О'Ніл застерегла, що таким чином люди підхопили нову наживку.

Журналістка пояснила, що Facebook запустив флешмоб з метою удосконалити розробку штучного інтелекту, який дозволить краще розпізнавати обличчя людини, яке, логічно, з віком змінюється.

Вона наголосила, що з одного боку цілі начебто хороші, адже це допоможе, для прикладу, ловити злочинців, які ухилялися від арешту роками, а з іншого – люди навіть не підозрюючи розкидаються своєю інформацією, яка може бути використана проти них.

Варто зазначити, що офіційні представники Facebook запевнили, що до флешмобу не мають ніякого відношення. До слова, раніше стало відомо, що користувачі соцмережі, які проходили різноманітні тести на особистість, передали свої персональні дані третім особам, самі того не знаючи.

Коментарі