«Журналістика – це не гончарство», – координатор проекту «Праволюдяність: mediafest» Костянтин Шендеровський

Команда «Стоп Корупції» взяла участь у фестивалі «Праволюдяність: mediafest». Цей захід, який діє за підтримки таких організацій як Центр інформації про права людини та Програми розвитку ООН, присвячений журналістиці прямої дії та співпраці журналістів і правозахисників.
Організатори запропонували на фестивалі абсолютно іншу модель взаємостосунків між викладачем, студентом, правозахисником і експертом. Студентів з різних куточків України навчали, як правильно і коректно висвітлювати теми щодо захисту прав звичайних українців.

«Захід найбільше подобається тим, що тут зібрані студенти, здається, з 17 університетів України, суто журналісти, ще ніколи не зустрічала так багато колег з усієї країни», - відмітила одна з учасниць фестивалю Антоніна Карташева, студентка інституту журналістики Київського національного університету імені Шевченка.

У рамках заходу кореспонденти «СтопКору» мали можливість поспілкуватися з доцентом Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка, кандидатом наук із соціальних комунікацій, заслуженим працівником освіти України, а за сумісництвом волонтером і координатором проекту – Костянтином Шендеровським. Повна версія ексклюзивного інтерв'ю пана Шендеровського доступна за посиланням http://stopcor.org/kozhen-tretiy-nese-v-klyuvi-informatsiyu-zhurnalista-kostyantin-shenderovskiy-na-festivali-pravolyudyanist-mediafest/

«На мою думку, для 70-ти редакцій, в яких будуть працювати ці студенти – це реальний поштовх, тому що те, що відбулося в рамках фестивалю - ці емоції, ці роздуми, ця логіка, цей набір ідей, власне формат, навички, які поєднали і типове і сучасне – цього не можна забути», - зазначає пан Шендеровський, - «Журналістика – це не гончарство, у якому можна постійно працювати над вдосконаленням одного продукту. Адже аудиторія змінюється, змінюється суспільство в цілому і ми маємо встигати принаймні на півкроку бути мудріші, швидші за ті зміни, що відбуваються».

Про хід фестивалю дивіться у сюжеті «СтопКору»:

Коментарі