Журналісти зафіксували на кордоні з Румунією ешелони з контрабандою – кадри

Активісти чернівецького осередку "Стоп корупції" зафіксували в смт Глибока, що Чернівецької області, залізничні вагони з діловою деревиною, яка прихована під дровами. Подробиці представники проекту показали у відеозверненні.

На зніманні активісти закликали усіх небайдужих буковинців приїздити на залізничну станцію, щоб разом зупинити контрабанду українського лісу.

"Ми припускаємо, що в отворах у самому кругляку можуть бути контрабанді цигарки. Самі залізничні вагони відтерміновані, відтак не можуть бути у використанні, тим паче – перетинати державний кордон. Ешелон уже замитнений і готовий до відправки у сусідню Румунію", – зазначають активісти "Стоп корупції" на відео.

 

 

 

Нагадаємо, представники київського та чернівецького осередків "Стоп корупції" провели акцію протесту під стінами Кабміну з вимогою зупинити незаконну масову вирубку та контрабанду лісу на Буковині.

"Ми вимагали у керівництва Держлісагентства звернути увагу та вжити заходів щодо припинення тотальної вирубки деревини у Чернівецькій області. За даними наших колег з регіону, ліси винищують з відома та під прикриттям керівників місцевих лісгоспів. Злочинні схеми провертають попри мораторій на вирубку та вивезення необробленої деревини за межі України.

Однак жодні заборони не діють для тих, хто мав би виступати на захист українських лісів. Цінні породи дерев вивозять за підробленими документами за кордон. Такими темпами за два роки українці залишаться без Карпат", – нагадали активісти "Стоп корупції".

 

Коментарі