Журналісти з’ясували у віце-прем’єра Зубка, як просувається справа щодо системи очисних споруд в Одесі

Журналісти "СтопКору" поспілкувалися із віце-прем'єр-міністром України Геннадієм Зубком та дізналися про результати справи щодо запуску системи відведення каналізаційних стоків "Глибководний випуск".

Подробиці розмови повідомив журналіст Олександр Мамай.

"Місяць тому ми вже ставили запитання з цього приводу першому віце-прем'єрові, минув час і ми вирішили довідатися, чи є зрушення у цій справі. Геннадій Зубко переадресував нас до очільника Одеської ОДА та мера міста Геннадія Труханова", - зазначив журналіст.

Нагадаємо, раніше очільник уряду України Володимир Гройсман запевнив знімальну групу "СтопКору", що Кабмін розгляне питання фінансування та запуску сучасної системи відведення каналізаційних стоків в Одесі. До того ж прем'єр дав відповідне доручення трьом міністрам - першому віце-прем’єр-міністру України Геннадію Зубку, міністру екології України Остапу Семераку, міністру фінансів України Олександру Данилюку та голові Одеської облдержадміністрації Міхеілу Саакашвілі.

Зауважимо, що під час розслідування журналіст "СтопКору" Олександр Мамай з'ясував, що модернізована система в Одесі була готова до роботи, проте компанії-виконавцю не компенсували витрат на роботу і запуск сучасних насосів зірвався.

Журналіст знайшов і тодішнього губернатора Одещини Миколу Скорика, за час роботи якого систему відведення нечистот мали запустити і за головування якого понад 300 мільйонів гривень, передбачених для виконавця, зникли з рахунків області.

Коментарі