Журналісти викрили справжнє помешкання Януковича

Українські журналісти змогли побувати у населеному пункті, де насправді мешкає біглий екс-президент України Віктор Янукович. Кажуть, що його охороняють як зіницю ока, навіть встановлено куленепробивна прозора огорожа навколо будинку. Адресу колишнього лідера України розкрив депутат Держдуми Йосип Кобзон.

Новину повідомляє "Преса України".

Нещодавно російський артист, а також депутат так званої "Держдуми" Йосип Кобзон показав фото паркану своєї дачі під Москвою, за яким, за його словами, також живе президент-утікач Віктор Янукович.

Журналіст Валерій Калниш опублікував і конкретну адресу екс-глави України – вулиця Лісова, 25 б, село Баковка, Московська область. На це місце вирушив кореспондент видання "Страна.ua".

"Лісова, 25 б, – ми біля нашої мети. Перше враження однозначне – це не будинок Януковича. Попри наявність огорожі та камер відеоспостереження (вони тут буквально через кожен метр), житло здається загалом скромним. І, головне, вікна – цілком переглядаються, і, відповідно, обстріл з вулиці, – знахідка для снайпера", – розповіли журналісти.

На дзвінок і вигуки журналістки вийшов чоловік років 35: "Ти чому так репетуєш? До вченого прийшла? Ну, так немає його". Коли він дізнався, чий будинок шукають, показав його й маєток Кобзона. "Адреси дачі Кобзона і Януковича трохи відрізняються від тих, які були оприлюднені. Правильна адреса Януковича Лісова, 21а", – зазначили журналісти. Дача депутата "Держдуми" – досить пристойна. Дача Януковича – справжній космос, пишуть журналісти.

"За парканом, який сягає у висоту не менше чотирьох метрів, не проглядається майже нічого. Видно лише вікна мансардного поверху – чи то будинку охорони, чи то гаража – вони з метою безпеки захищені прозорою куленепробивною стіною. Маленька табличка повідомляє про те, що будинок охороняє держпідприємство "Охорона" МВС Росії. Інтернет не ловить. На наші дзвінки у двері реакції не було", – зазначили представники ЗМІ.

Нагадаємо, Йосип Кобзон нещодавно заявив, що Віктор Янукович не проживає у Ростові. "У Баковці паркан до паркану зі мною – ми цю споруду жартома називаємо "Китайська стіна" – сьогодні живе колишній президент України Віктор Янукович. Його туди поселили після перевороту на Майдані. Огорожу такої висоти ви й уявити собі не можете! Ця дача у Баковці контролюється нашими відповідними органами", – заявив Кобзон.

Коментарі