Журналісти українського телеканалу показали акцію “СтопКору” за закриття незаконної піщаної точки у Погребах на Київщині

Активісти "Стоп корупції" другий день проводять мирну акцію за закриття і припинення незаконного вивезення піску з точки у селищі Погреби на Київщині. Представники проекту встановили на виїзді з території військовий намет та моніторили рух вантажівок з нелегальним піском.

Акцію показали в ефірі "Подробиць" журналісти "Інтера".

"Ми хочемо привернути увагу до того, що робота незаконна, ми просто будемо фіксувати факт того, що вивозиться пісок і з тими компаніями ми будемо зв’язуватися і спілкуватися стосовно того, що вони незаконно закуповують будматеріали.

У нас були схожі випадки, коли ми виявили нелегальну точку піску біля "Скаймолу", звернулись до компаній, повідомили, що цей пісок незаконно намитий, 90% компаній відмовилась від праці з нелегалами", – зазначив правозахисник "Стоп корупції" Костянтин Варшавський.

"Наші правозахисники навідувались до голови селищної ради Погребів та неодноразово повідомляли про те, що є порушення, нецільове використання земельної ділянки, на що було в усному порядку отримано відповідь, що голова сільради знає про такі порушення, однак готуються відповідні документи для того, щоб змінити цільове призначення, але ніяк не повернути в попередній стан земельну ділянку", – розповів журналістам юрист "Стоп корупції" Володимир Юрко.

Подробиці у сюжеті.

Коментарі