Журналісти “СтопКору” з’ясували, як прикордонне місто на Чернігівщині місцева влада довела до зубожіння

Українське містечко Городня на Чернігівщині, що межує з країною-агресором, потерпає не від зовнішнього ворога, а від корупції.

Журналісти "СтопКору" у ході розслідування дізнались, що місто фактично обібрали та довели до зубожіння. У Городні ліквідували військову частину, закрили аеродром, а коштами від продажу майна замість наповнення бюджету міста чиновники набили свої кишені.

У людей відбирають земельні паї, наділи віддають для так званої обробки одній і тій самій сумнівній компанії, яка роками не сплачує ні копійки податків до бюджету. У місцеві школі кілька місяців не можуть відремонтувати покрівлю, дах закрили звичайною плівкою.

Керівники міської та районної влади кивають один на одного та вдають, що ні сном ні духом не відають, що відбувається. І на додачу "СтопКор" дізнався, що голова РДА фігурує одразу у трьох кримінальних провадженнях, але у місцевій поліції зволікають з розслідуванням і досі нікому навіть не вручили підозри.

Подробиці у сюжеті журналістів "СтопКору".

Українське містечко

Українське містечко 🏠Городня на Чернігівщині, що межує з країною-агресором, потерпає не від зовнішнього ворога, а від корупції💰👏🏼. Журналісти "СтопКору" у ході розслідування дізнались, що місто фактично обібрали та довели до зубожіння. У Городні ліквідували військову частину🏚, закрили аеродром🚁, а коштами від продажу майна замість наповнення бюджету міста чиновники набили свої кишені💸. У людей відбирають земельні паї🌾, наділи віддають для так званої обробки одній і тій самій сумнівній компанії, яка роками не сплачує ні копійки податків до бюджету. У місцеві школі🏠 кілька місяців не можуть відремонтувати покрівлю, дах закрили звичайною плівкою. Керівники міської та районної влади кивають один на одного та вдають, що ні сном ні духом не відають, що відбувається. І на додачу "СтопКор" дізнався, що голова РДА фігурує одразу у трьох кримінальних провадженнях👩🏻‍⚖️, але у місцевій поліції зволікають з розслідуванням і досі нікому навіть не вручили підозри.Подробиці у сюжеті журналістів "СтопКору"↘️

Posted by Стоп корупції on 24. detsember 2017. a.

Коментарі