Журналісти “СтопКору” розкрили багаторічну сміттєву аферу у Білій Церкві

Журналістка проекту Наталя Мальцева готує до ефіру резонансне розслідування про сміттєву мафію, що багатіє на непотребі.

На прикладі Білої Церкви наша колега показала, до якої ницості, порушень санітарних норм та ігнорування законів України вдаються власники сміттєвих полігонів. Щоб наочно показати всю правду про особливості сміттєвого бізнесу, Наталя Мальцева вдалася до експериментів і двічі завезла на територію смітника заборонений вантаж. Директор товариства лише зробив вигляд, що не в курсі, що відбувається на об'єкті.

Приватні полігони самостійно встановлюють тарифи на утилізацію, а з ними ростуть цифри у платіжках за комірне. Ба більше: через такі махінації штучно підіймають важливий показник - норму накопичення твердих побутових відходів на людину на рік. Лише торік жителі Білої Церкви виклали 20 мільйонів гривень за послуги ЖЕКів, хоча фактично сміття вивезли лише на 14 мільйонів.

Така кричуща ситуація склалася через тотальний контроль сміттєвого бізнесу з боку приватних осіб.

Схожа ситуація і в інших містах області. Хто дозволив монополізувати сміттєвий бізнес і скільки брудних грошей наварюють на непотребі - дивіться у сюжеті Наталі Мальцевої у "СтопКорі" вже завтра на 5 каналі о 20.00! Не пропустіть!

2

Коментарі