Журналісти «СтопКору» продовжують розслідувати справу мера Ірпеня Володимира Карплюка, який володіє рекордною кількістю нерухомості, мабуть, серед усіх українських держслужбовців.

128

Сьогодні розслідувачі проекту побували в Ірпінській міськраді на робочому засіданні комісії з питань незаконних забудов у місті. Головував на зборах Богдан Кавулич, керівник управління протидії та виявлення корупції КОДА, серед присутніх були місцеві жителі і громадські активісти. Людям кортіло почути від квартирного магната Карплюка звідки у нього 67 апартаментів загальною площею понад 7 тисяч квадратних метрів. Утім винуватець обговорення засідання «прогуляв». Меру закидають одразу 11 скандальних об’єктів - усі зараз перевіряються. У разі, якщо знайдуть порушення, матеріали будуть передані в прокуратуру та МВС.

127

2 вересня комісія знову збереться на позачергове засідання. Цього разу на збори покличуть представника відділу архітектури та містобудування. Місцева громада очікує побачити завтра і самого міського голову. Журналісти «СтопКору» слідкуватимуть за подіями в Ірпені.

129

Нагадаємо, численну нерухомість він придбав у 2013 році і заплатив за неї майже 21 мільйон. Окрім величезної кількості квартир, у мера Ірпеня у власності - чотири садових будинки. Також він витратив майже 12 мільйонів гривень на придбання нежитлової нерухомості. Що цікаво, утримання всієї згаданої нерухомості не коштувало чиновнику жодної копійки, або принаймні він не зазначив цю суму в декларації.

Коментарі