Журналісти “СтопКору” проаналізували роботу дозвільних центрів у Київській області

У ході підготовки сюжету журналісти проекту знайшли численні недоліки в роботі центрів.

Так, для прикладу, у Васильківському представництві бракує елементарного переліку необхідних документів. Відтак люди змушені по кілька разів ходити до адмінбудівлі по інформацію. У Києво-Святошинському районі у центрі стоять довжелезні черги, люди потерпають від незручностей, у будівлі немає жодних умов для літніх людей та клієнтів із дітьми.

Відчуваються і недоліки в роботі самого персоналу-чиновники без належної поваги та рівня професіоналізму ставляться до громадян. Вразив знімальну групу і той факт, що при поруч із дозвільними центрами висять оголошення про приватні фірми, які надають аналогічні послуги за гроші. Верх цинізму, коли візитівки таких фірм роздають у самих центрах.

Бізнесмени за гроші обіцяють вирішення усіх проблем та оформлення необхідних документів. Так за півтори тисячі гривень здатні відновити кадастровий номер, якого у прохача немає. За винагороду виготовлять технічну документацію на ділянку та зареєструють її у Держкомземі.

Черги, недбале ставлення до громадян, численні відмови через нееобізнаність населення та направлення людей до приватних фірм-негаразди притаманні більшості дозвільних відомств Київщини.

Коментарі