Журналісти “СтопКору” оприлюднили неспростовні докази нападу підприємця на знімальну групу

Журналісти "СтопКору" оприлюднили у суді відео нападу на знімальну групу проекту брата депутата Марганецької міської ради Віталія Бондаренка. На зніманні чітко видно, як підприємець б'є по відеокамері.

Подробиці із зали судових засідань повідомила журналістка "СтопКору" Лілія Ткачук.

"На початку судового розгляду Віталій Бондаренко запевняв суд, що не знав, що ми журналісти. Однак, коли ми показали у ході засідання відео, на якому чітко видно, як я пред'являю посвідчення журналіста і Бондаренко схиляється, щоб роздивитись документ, думаю, усі сумніви мали б відпасти. Проте адвокати нападника подали клопотання про допит двох свідків, хто ці люди – невідомо, але через це суд перенесли на 15 березня", – розповіла журналістка "СтопКору" Лілія Ткачук.

Нагадаємо, депутат Марганецької міської ради Олександр Бондаренко та його брат Віталій були героями розслідувань журналістів "СтопКору".
Так під час зйомок сюжету про сміттєву мафію у Марганці на Дніпропетровщині на знімальну групу "СтопКору" накинувся брат місцевого депутата Олександра Бондаренка – Віталій. Під час розслідування журналісти з'ясували, що мер міста доручила вивезення сміття приватній фірмі.

За умовами конкурсу, який провели з порушеннями, непотріб мали вивозити за межі міста – до Нікополя. На ділі – відходи складують у самому Марганці на закритому полігоні. Фірма "Тандем транс сервіс", яка за сумнівних умов виграла конкурс, пов'язана із депутатом місцевої ради, головою однієї з політичних сил та поплічником очільниці міста – Олександром Бондаренком.

Журналісти навідалися за юридичною адресою фірми, втім на місці дізналися, що такого підприємства немає. Натомість, у будівлі розміщені оптика та ремонт ювелірних виробів, які належать братові Бондаренка. Коли чоловік побачив камеру, почав кричати, що проти знімання, а далі кулаком поцілив у камеру, нагадують деталі інциденту журналісти проекту.

Після нападу на знімальну групу "СтопКору"поліція відкрила кримінальне провадження за 171 статтею про перешкоджання професійній журналістській діяльності. Пізніше прокурор Нікопольської місцевої прокуратури Дніпропетровської області підписав Віталію Бондаренку повідомлення про підозру, а самого нападника оголосили у міжнародний розшук.

Коментарі