Журналісти “Стопкору” дізнались як насправді працює держгеокадастр

Нова вивіска - старий принцип роботи. Олександр Мамай вирішив дізнатися, як іде робота і підбір кадрів у новоствореній Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Структура була створена у січні 2015 року на зміну Держземагентству і фактично реформування відомства завершується лише тепер. Зовні зміни відбулися, вивіски змінилися, а от що помінялося всередині структури.

Журналіст був приголомшений, коли копнув глибше. У Держгеокадастрі процвітає хабарництво, кумівство та родинні зв'язки. Так на Полтавщині керівник Костянтин Кухаров протримався в кріслі лише чотири місяці і погорів на хабарі. У Запоріжжі в обласному управлінні начальника Максима Глушаницю відсторонили без вагомих причин після так званого колективного звернення з підробними підписами, яке виявилося анонімкою.

Натомість хлібне місце зайняв чоловік сестри одіозного керівника тоді ще Держземагентства Дніпропетровщини та Запоріжжя - Івана Гашенка. Там же, в юридичному департаменті, заправляє Інна Солодка, права рука скандального міністра юстиції Олександра Лавриновича, якого підозрюють у розтраті понад восьми мільйонів державних гривень. І це лише два регіони.

У своєму розслідуванні автор Олександр Мамай покаже обличчя родичів та корупціонерів, які мали б піти під люстрацію, натомість обіймають керівні посади. Реакція на такий безлад у Держгеокадастрі просто шокує.

Не пропустіть програму "СтопКор" - у суботу о 20.00 на 5 каналі.

Коментарі