Журналісти показали елітний особняк Медведчука

Журналісти показали величезний особняк лідера "Українського вибору" і кума Путіна Віктора Медведчука в селі Жденієво Закарпатської області.

За словами розслідувачів, будівлю огороджено парканами, а територія під посиленою охороною. Єдиний вхід до ділянки перекритий шлагбаумом, а для зйомки журналістам довелося піднятися на гору, що розташована поруч. Місцеві жителі кажуть, що Медведчук з родиною регулярно приїжджає в маєток. На території особняка політика три житлові будинки, ферма і сироварня, зазначає 24tv.ua. Крім того, журналісти показали туристичну базу фірми Медведчука в селі Волосянка Львівської області.

385559215

Загалом, за інформацією активістів, серед його нерухомості – заміська дача у Київській області та елітні котеджі в Києві на Оболонській набережній (загальна площа – 608 квадратних метрів). Вони числяться за різними компаніями політика. У сюжеті також зазначено, що ще на одну з фірм Медведчука оформлені 13 квартир в елітному будинку на бульварі Шевченка та 11 – на вулиці Грушевського. Ще одна будівля належить компанії одіозного політика на вулиці Тургенєвській.

20100930235647

Дачу Віктора Медведчука почали споруджувати на початку 2003-го. Будівництво оформляли як реабілітаційно-оздоровчий комплекс для футбольного клубу "Динамо". Територію під маєток виділили із природно-заповідного фонду. За словами місцевих, будматеріали завозили з-за кордону. У двоповерховому будинку є 13 кімнат, підвал, два гаражі. На обійсті розташовані три ставки, вертолітний майданчик, оранжерея з декоративними деревами і квітами і танцювальний майданчик.

Коментарі